Kuranderovská výzva

kurandera-VYZVA-2020

Krásný den milá ženo,

Doufám, že zvládáš tuto nelehkou dobu v co možná největší psychické a fyzické pohodě a že se ti daří udržovat se ve svém středu. Dnes tě oslovuju jako absolventku mých kurzů nebo účastnici některého z Kurandera days a chtěla bych ti dát určité výhody tím, že se některé informace dozvíš opět dříve něž ostatní a také jsem si říkala, že bychom se mohly spolu trochu pobavit a zahrát si. Z mailu záhy vše pochopíš.

 

Čti až do konce, budeme totiž rozdávat 33 dárků.

 

Mezi účastníky posledních Kurandera Day bylo i několik mužů, není mým úmyslem vás v žádném případě diskriminovat, vše z tohoto mailu platí i pro vás a omlouvám se, že píšu k ženskému rodu. :-) Všechny vás moc zdravím.

 

Před pár dny jsem od jedné z vás dostala zprávu. Tato žena si koupila (nevím, zda na semináři nebo na Kurandera day) kabátek Chapati a psala mi, že s ním sklízí velké úspěchy a že ji nedávno v metru zastavila nějaká neznámá žena, která se jí ptala, kde je možné ho koupit. S dotazem se obrátila na mne a já odpověděla, že na e-shopu Kurandera.cz. Že to tak je, mnohé víte. Já sama poslední dobou (hlavně v období pozim/zima/jaro) nechodím skoro v ničem jiném než v Chapati – v jejich modelech se cítím velmi pohodlně, jsou nápadité, osobité, propracované do nejmenších detailů a navíc z bio bavlny. A i mně se lidé často ptají, odkud to zajímavé oblečení mám. A vím, že nejsme s touto kuranderačkou zdaleka samy. Že jsou modely Chapati obdivovány v různých situacích jinými ženami i muži se mnou sdílí mnoho žen na Kurandeře 2 a 3. Chapati se zkrátka líbí.

 

A tak jsem dostala nápad. A to tak, že ke mně před pár dny sestoupil, když jsem zrovna k někomu mluvila o něčem úplně jiném a bylo to tak silné, že jsem se zastavila uprostřed věty. Způsobila jsem tím velký údiv i obavu, jestli se mi něco nestalo.  Rozumím, že člověk vypadá trochu jako blázen, když utne svou řeč uprostřed věty a jen lehce nepřítomně hledí před sebe, ale to prostě těžko vysvětlíte.:-)

 

Napadlo mě, jak spojit příjemné s užitečným. A jaké pohnutky mě k tomu vedly?

 

 • Myslím, že by bylo fajn propojit se, vidět, jak nám oblečky Poonam a Chapati vzájemně sluší a poslechnout si, co jste s nimi zažili vy.
 • Přemýšlela jsem, jak dostat povědomí o tomto zboží i mezi další lidi, když je tak krásné a když se ani jeden z letošních čtyř kurzů Kurandery 1 ani Kurandera Day nemohly kvůli koronaviru uskutečnit a nemohly se tedy prodávat ani věci v obchůdku. Jak víte, naše kuranderovské zboží prodáváme primárně na kurzech.
 • Rozhodli jsme se zúžit o něco náš sortiment, abychom toho nevozili na kurzy tolik, a rozdat tak část zboží jako dárky v nějaké formě soutěže. Proto je třeba nějakou vyhlásit. 
 • Mnohé účastnice záříjové Kurandery 3 se těšily na nové zboží. To jsme ale nemohli nakoupit, protože všechny jarní kurzy byly zrušeny a tak neprodával ani seminářový obchůdek. Pokud tedy chcete, abychom nakoupili nějaké novinky, můžete nám pomoci „otočit“ alespoň část zboží přes e-shop a my tak pror vás budeme moci přivézt něco nového.
 • Ze stejného důvodu jsme se také rozhodli vyhlásit dočasnou mimořádnou slevu 20% na veškeré zboží eshopu Kurandera (kromě knih). Mimořádná doba si žádá mimořádné kroky. Oficiálně to vyhlásíme až v pátek 13.listopadu. Vám o tom ale dáváme tímto vědět s dvoudenním předstihem, abyste si jako členky naší kuranderovské tribe mohly vybrat přednostně. Objednávat s 20% slevou můžete už ode dneška.

A co ta soutěž?

 

 

Takže je tu:

KURANDEROVSKÁ VÝZVA

 

Zúčastnit se jí může kdokoliv, kdo má od nás nějaké oblečení Poonam (čarodějné kabátky ve stylu Wicca) nebo Chapati. Co je třeba udělat, abyste se výzvy zúčastnily?

 

 • Vyfotit se v modelu Poonam nebo Chapati
 • Uveřejnit tuto fotku v týdnu od pátku 13. 11. 8:00 do pátku 20.11. 12:00 na svém FB profilu s krátkým příběhem, proč máte zrovna tento kousek rádi, nebo co jste s ním zažili, sdílet v textu adresu e-shopu Kurandera, kde je možné tyto kousky zakoupit a připojit informaci, že nyní je možné pořídit vše s mimořádnou 20% slevou.
 • V pátek 13.11. ráno uveřejním na svém profilu fotku, která je v záhlaví tohoto mailu s nadpisem Kuranderovská výzva, ve které vás vyzvu, abyste sdílely své fotky v Chapati/Poonam modelech dole v komentářích. Poté, co jste uveřejnili příspěvek na svém profilu, přidejte do komentáře pod můj příspevěk s výzvou svoji fotku s jednou, dvěma větami. Tím se zároveň do výzvy přihlásíte a my budeme vědět, ke komu se podívat na zeď na jeho příspěvek. Stejně tak si ho mohou díky vašemu komentáři najít, prohlédnout a okomentovat i další z vás, pokud chtějí. Těším se na to, bude to zase příjemné propojení.  Nejsem velkým příznivcem FB, ale nenapadá mě v tuto chvíli žádné jiné jednoduché a rychlé řešení, jak mezi sebou fotky vzájemně sdílet a moci je komentovat (Instagram nepoužívám, stejně jako mnoho z vás).

Výzva končí po týdnu, tedy v pátek 20. 11. ve 12 hod. Během víkendu vybereme s Petrem Králem 30 příspěvků, které oceníme milým dárkem v hodnotě  400-1000 korun. Co přesně to bude, si necháme jako překvapení. Proto to označujeme jako "Dárek-překvapení".

 

K tomu ještě vybereme na vašich profilech:

 

 1. Příspěvek s nejhezčí fotkou v modelu
 2. Nejzajímavější/nejvtipnější příspěvek související s modelem
 3. Příspěvek s největším počtem liků

Vítězky těchto 3 kategorií naší výzvy od nás dostanou kromě Dárku /překvapení ještě speciální dárek v podobě hodnotného stříbrného šperku.

 

 

      Tuto akci záměrně nenazýváme soutěží, ale výzvou, protože nechceme, abyste mezi sebou soutěžily. Koneckonců vyfotit s v nějakém oblečku a fotku zveřejnit může představovat určitou výzvu. Tak jako na kurzech. A stejně jako tam půjdu i zde s kůží na trh jako první. (FB mimochodem taky soutěže nemá rád, proto to tak prosím nenazývejte ani vy.)

 

      Berte to jako takovou naši soukromou neoficiální kuranderovskou hru s odměnou.  Pojďme si v této transformační a pro mnohé náročné době trochu hrát a zkusme se malinko rozveselit. A pokud to přinese i to, že se něco prodá a my budeme moci zase trochu obměnit modely, no tak hurá. 

 

-      Výherkyně/výherce a jejich snímky zveřejníme na eshopu Kurandera.cz v úterý 24.11.2021 večer ve 20 hod.

 

Těším se na vaše fotky a věřím, že si focení užijete stejně jako já, Markét i její dcery – (fotil Petr). Další fotky budeme zveřejňovat v příštích týdnech.

Srdečně vás zdravím a OBJÍMÁM  
    Lucie Chaya
 
 

Nežádej, abys byl/a učen/a. Popros, aby se ti dostalo pomoci si rozpomenout.