Kuranderovská výzva

kurandera-VYZVA-2020

Krásný den milá ženo,

Doufám, že zvládáš tuto nelehkou dobu v co možná největší psychické a fyzické pohodě a že se ti daří udržovat se ve svém středu. Dnes tě oslovuju jako absolventku mých kurzů nebo účastnici některého z Kurandera days a chtěla bych ti dát určité výhody tím, že se některé informace dozvíš opět dříve něž ostatní a také jsem si říkala, že bychom se mohly spolu trochu pobavit a zahrát si. Z mailu záhy vše pochopíš.

 

Čti až do konce, budeme totiž rozdávat 33 dárků.

 

Mezi účastníky posledních Kurandera Day bylo i několik mužů, není mým úmyslem vás v žádném případě diskriminovat, vše z tohoto mailu platí i pro vás a omlouvám se, že píšu k ženskému rodu. :-) Všechny vás moc zdravím.

 

Před pár dny jsem od jedné z vás dostala zprávu. Tato žena si koupila (nevím, zda na semináři nebo na Kurandera day) kabátek Chapati a psala mi, že s ním sklízí velké úspěchy a že ji nedávno v metru zastavila nějaká neznámá žena, která se jí ptala, kde je možné ho koupit. S dotazem se obrátila na mne a já odpověděla, že na e-shopu Kurandera.cz. Že to tak je, mnohé víte. Já sama poslední dobou (hlavně v období pozim/zima/jaro) nechodím skoro v ničem jiném než v Chapati – v jejich modelech se cítím velmi pohodlně, jsou nápadité, osobité, propracované do nejmenších detailů a navíc z bio bavlny. A i mně se lidé často ptají, odkud to zajímavé oblečení mám. A vím, že nejsme s touto kuranderačkou zdaleka samy. Že jsou modely Chapati obdivovány v různých situacích jinými ženami i muži se mnou sdílí mnoho žen na Kurandeře 2 a 3. Chapati se zkrátka líbí.

 

A tak jsem dostala nápad. A to tak, že ke mně před pár dny sestoupil, když jsem zrovna k někomu mluvila o něčem úplně jiném a bylo to tak silné, že jsem se zastavila uprostřed věty. Způsobila jsem tím velký údiv i obavu, jestli se mi něco nestalo.  Rozumím, že člověk vypadá trochu jako blázen, když utne svou řeč uprostřed věty a jen lehce nepřítomně hledí před sebe, ale to prostě těžko vysvětlíte.:-)

 

Napadlo mě, jak spojit příjemné s užitečným. A jaké pohnutky mě k tomu vedly?

 

 • Myslím, že by bylo fajn propojit se, vidět, jak nám oblečky Poonam a Chapati vzájemně sluší a poslechnout si, co jste s nimi zažili vy.
 • Přemýšlela jsem, jak dostat povědomí o tomto zboží i mezi další lidi, když je tak krásné a když se ani jeden z letošních čtyř kurzů Kurandery 1 ani Kurandera Day nemohly kvůli koronaviru uskutečnit a nemohly se tedy prodávat ani věci v obchůdku. Jak víte, naše kuranderovské zboží prodáváme primárně na kurzech.
 • Rozhodli jsme se zúžit o něco náš sortiment, abychom toho nevozili na kurzy tolik, a rozdat tak část zboží jako dárky v nějaké formě soutěže. Proto je třeba nějakou vyhlásit. 
 • Mnohé účastnice záříjové Kurandery 3 se těšily na nové zboží. To jsme ale nemohli nakoupit, protože všechny jarní kurzy byly zrušeny a tak neprodával ani seminářový obchůdek. Pokud tedy chcete, abychom nakoupili nějaké novinky, můžete nám pomoci „otočit“ alespoň část zboží přes e-shop a my tak pror vás budeme moci přivézt něco nového.
 • Ze stejného důvodu jsme se také rozhodli vyhlásit dočasnou mimořádnou slevu 20% na veškeré zboží eshopu Kurandera (kromě knih). Mimořádná doba si žádá mimořádné kroky. Oficiálně to vyhlásíme až v pátek 13.listopadu. Vám o tom ale dáváme tímto vědět s dvoudenním předstihem, abyste si jako členky naší kuranderovské tribe mohly vybrat přednostně. Objednávat s 20% slevou můžete už ode dneška.

A co ta soutěž?

 

 

Takže je tu:

KURANDEROVSKÁ VÝZVA

 

Zúčastnit se jí může kdokoliv, kdo má od nás nějaké oblečení Poonam (čarodějné kabátky ve stylu Wicca) nebo Chapati. Co je třeba udělat, abyste se výzvy zúčastnily?

 

 • Vyfotit se v modelu Poonam nebo Chapati
 • Uveřejnit tuto fotku v týdnu od pátku 13. 11. 8:00 do pátku 20.11. 12:00 na svém FB profilu s krátkým příběhem, proč máte zrovna tento kousek rádi, nebo co jste s ním zažili, sdílet v textu adresu e-shopu Kurandera, kde je možné tyto kousky zakoupit a připojit informaci, že nyní je možné pořídit vše s mimořádnou 20% slevou.
 • V pátek 13.11. ráno uveřejním na svém profilu fotku, která je v záhlaví tohoto mailu s nadpisem Kuranderovská výzva, ve které vás vyzvu, abyste sdílely své fotky v Chapati/Poonam modelech dole v komentářích. Poté, co jste uveřejnili příspěvek na svém profilu, přidejte do komentáře pod můj příspevěk s výzvou svoji fotku s jednou, dvěma větami. Tím se zároveň do výzvy přihlásíte a my budeme vědět, ke komu se podívat na zeď na jeho příspěvek. Stejně tak si ho mohou díky vašemu komentáři najít, prohlédnout a okomentovat i další z vás, pokud chtějí. Těším se na to, bude to zase příjemné propojení.  Nejsem velkým příznivcem FB, ale nenapadá mě v tuto chvíli žádné jiné jednoduché a rychlé řešení, jak mezi sebou fotky vzájemně sdílet a moci je komentovat (Instagram nepoužívám, stejně jako mnoho z vás).

Výzva končí po týdnu, tedy v pátek 20. 11. ve 12 hod. Během víkendu vybereme s Petrem Králem 30 příspěvků, které oceníme milým dárkem v hodnotě  400-1000 korun. Co přesně to bude, si necháme jako překvapení. Proto to označujeme jako "Dárek-překvapení".

 

K tomu ještě vybereme na vašich profilech:

 

 1. Příspěvek s nejhezčí fotkou v modelu
 2. Nejzajímavější/nejvtipnější příspěvek související s modelem
 3. Příspěvek s největším počtem liků

Vítězky těchto 3 kategorií naší výzvy od nás dostanou kromě Dárku /překvapení ještě speciální dárek v podobě hodnotného stříbrného šperku.

 

 

      Tuto akci záměrně nenazýváme soutěží, ale výzvou, protože nechceme, abyste mezi sebou soutěžily. Koneckonců vyfotit s v nějakém oblečku a fotku zveřejnit může představovat určitou výzvu. Tak jako na kurzech. A stejně jako tam půjdu i zde s kůží na trh jako první. (FB mimochodem taky soutěže nemá rád, proto to tak prosím nenazývejte ani vy.)

 

      Berte to jako takovou naši soukromou neoficiální kuranderovskou hru s odměnou.  Pojďme si v této transformační a pro mnohé náročné době trochu hrát a zkusme se malinko rozveselit. A pokud to přinese i to, že se něco prodá a my budeme moci zase trochu obměnit modely, no tak hurá. 

 

-      Výherkyně/výherce a jejich snímky zveřejníme na eshopu Kurandera.cz v úterý 24.11.2021 večer ve 20 hod.

 

Těším se na vaše fotky a věřím, že si focení užijete stejně jako já, Markét i její dcery – (fotil Petr). Další fotky budeme zveřejňovat v příštích týdnech.

Srdečně vás zdravím a OBJÍMÁM  
    Lucie Chaya
 
 

Nežádej, abys byl/a učen/a. Popros, aby se ti dostalo pomoci si rozpomenout. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení