Kuranderovská výzva - vyhodnocení

podzim-2020_

 

Kuranderovská výzva je u konce a dne večer je čas vyhlášení výsledků.

 

V první řadě bych chtěla poděkovat vám všem, které jste zvedly mou zcela spontánně hozenou rukavici kuranderovské výzvy. Zase jsme se trochu propojily a ukázaly jste, že máte smysl pro legraci. J

V některých kategoriích byly výsledky jednoznačné (jako např. kategorie největšího počtu liků), v jiných jsme neměli s Petrem rozhodování vůbec jednoduché, ale ulehčilo nám to vědomí, že jeden z dárků poputuje úplně ke každé ženě, která se výzvy zúčastnila.

 

Vaše příspěvky přinesly mnoho zajímavých střípků. A tak jsem se rozhodla ty nejzajímavější vypíchnout. 

Třeba uvědomění, ke kterému došly např. Milena nebo Lenka, že je fajn si občas znovu trochu potrénovat vystoupení z komfortní zóny a oprášit ten pocit lehkého adrenalinu ze zvládnutého úkolu. Zajímavý příběh má s oblečky od nás zase Lucka, která má úplně stejný model, jako další její jmenovkyně z řad kuranderaček. A to opravdu chápu, že je to pak v šatníku jeden z těch oblíbených kousků, který při každém nošení vyvolá milou vzpomínku. Že v tomto oblečení zažijete i spoustu legrace, dokázala svým příběhem o spidermanovi z cukrárny Iris. A Oli zase krásně vyjádřila to, co cítím v tomto oblečení i já – že dokonale vyjadřuje její nitro. Souzním také s touto myšlenkou Vlaďky: „Každá žena ví, že pokud má na sobě něco, v čem se cítí svá, dokáže ji to spolehlivě rozzářit.“ S Teou mám zase společnou oblibu originálního a nekonvenčního oblečení. A zaujala mě její úvaha: „Když pak najdete kousky, ve kterých se cítíte pokaždé jak Nefertity, proč si to nedopřát každý všedný den? Cítit se dobře v tom, co mám dneska na sobě, udělá s mojí náladou zázraky.“ Souhlasím. A také se mi mooooc líbí její věta „Láska na první oblečení.“ Myslím, že máme další slogan! Katka zase krásně vyjádřila své pocity slovy: „Nejlépe to lze vystihnout tak, že se v tomto kabátku cítím jako doma… jako by ke mně odjakživa patřil, byl mou zimní kůží.“ Tak tenhle pocit v oblečení z našeho eshopu Kurandera.cz znám a věřím, že mnoho z vás také. Hanka se zase cítí v balónové sukni jako královna (mám stejnou, Hani, a musím říct, že já taky!) a když si nasadí kapuci, "jako zázrakem zněžní.“ Ano, ano. Člověk má vnitřně úplně jiný pocit a také se jaksi nese úplně jinak, než když jde v džínách, že? Anička zase odvážně nosí čarodějnický wiccovský kabátek i v chorvatských luzích a hájích a udivuje v něm konvenční místní obyvatelstvo. Jen ať si rozšíří obzory, no ne? A Eliška pro změnu velmi originálně zapojila v rámci výzvy svého partnera a ukázala tak, že tato osobitá móda není určena jen ženám.

Tolik moudra a zajímavých myšlenek, že?

 

A jak vlastně Kuranderovská výzva dopadla? Ke komu poputují 3 další ceny v podobě stříbrného šperku?

 

Odměnu za nejvyšší počet liků získává s počtem 111 Lenka Slowiecková

(Velký vliv hrálo to, jak dlouho po uveřejnění výzvy jste se zapojily i to, zda byl příspěvek viditelný pouze vašim přátelům, nebo byl sdílen veřejně.)

 

Odměnu za nejvtipnější/nejzajímavější komentář získává s tímto téměř pohádkovým textem Tamara Kusendová

„Les, zapad slnka a carovny kabat Chapati.

Ked som na Luckinom kurze uvidela oblecenie Chapati chytila ma tato znacka za srdce. Neskutocne krasne latky ako z rozpravky tisic a jednej noci. Priam rozpravkove vzory a jemnost materialov. Strihy su vynimocne podciarkuju zenskost. Mam od nich saty aj cardigan.

Ale tento kabat ma osobity pribeh. Bola to laska na prvy pohlad aj ked nenosila som ho hned. Obcas som si ho obliekla doma hladila ho aky je jemny a citila sa ako v legende o Artusovi. Teraz uz viem ze som musela dozriet aby som ho takto hrdo nosila. Citim sa v nom zensky,krasne a tajomne...

Taketo krasne kabatiky a vela inych veci najdete na www.kurandera.cz teraz s 20% zlavou

Blizia sa Vianoce takmozete obdarovat seba aj svoje okolie krasnymi kuskami od tejto znacky. Co mne sa velmi paci veci su site z organickej bavlny.

 

Asi nejtěžší rozhodování jsme měli v souvislosti s fotkami:

Odměnu za nejzajímavější fotku nakonec získává Katka Stibralová tímto s okolím sladěným snímkem

katka

 

Tyto tři ženy získávají k dárku překvapení ještě další dárek v podobě tohoto stříbrného přívěšku s motivem hada vykládaného zirkony. Ať se vám krásně nosí, zdobí vás a je vám mocným symbolem kuranderovské hadí síly.

stribrny had 

 

A teď vás na závěr možná trochu pobavím, tedy já jsem se tím před malou chvílí pobavila velmi. Jak možná některé víte, více než 20 let už nemám televizi. Teď jsem na pár dní na návštěvě a v této domácnosti televize je. A zrovna teď, kdy píšu tento příspěvek, běží ve vedlejší místnosti v televizi nějaká česká detektivka a v dnešní epizodě hraje jednu z hlavních rolí herečka a kuranderačka Hanička, která se účastnila kurzu před několika lety. Vidím ji tak v její herecké roli vůbec poprvé a zrovna právě teď. Je příjemně úsměvné, jak jsme všechny určitým způsobem i na dálku propojené. Napříč časem a prostorem J

 

Takže milé účastnice – těšte se na své dárečky, přijdou vám poštou. Doufám, že máme v databázi vaši aktuální adresu, pokud o tom máte pochybnosti, napište Markétce na marketa@luciechaya.cz tu aktuální. A co že vám to přijde za dáreček? To je přece překvapení!

 

Opatrujte se, těším se na další setkání s vámi.

Zdravím od Petra i Markétky.

Vaše Lucie Chaya