Sada kosmetiky Chaya (sérum 30ml)

Kód: 23190700083001
Tip na dárek
Neohodnoceno
3 980 Kč 3 289 Kč bez DPH
Skladem

SADA VŠECH PŘÍPRAVKŮ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU!

Elixír Madre NATURA 30 ml, Hyaluronové sérum 5+ 30 ml, Energetizující krém Antiage 30 ml, Hydratační krém Antistress 30 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elixír Madre NATURA

Elixír Madre NATURA je přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu.

Elixír Madre NATURA vznikl s myšlenkou vytvořit přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Ingredience jsou zpracovávány pouze přirozenými biologickými a tepelnými procesy. Tím v sobě Elixír Madre Natura ukrývá tajemství zcela přírodní krásy - maximání sílu a účinky všech obsažených přírodních ingrediencí.

Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu. Díky synergii těchto rostlin Elixír Madre Natura hloubkově hydratuje a má účinky zpomalující stárnutí pleti. Poslední výzkumy ukázaly, že díky účinným látkám je možné kombinaci těchto rostlin použít zároveň jako přírodní konzervant.

Jeřabina obecná (Sorbus Aucuparia)

Tuto rostlinu používali již Keltové a považovali ji za posvátný symbol znovuzrození, byla spojena s kultem bohyně života Birgit a její jméno napovídalo, že má tato rostlina zahřívací a oživující účinky. Plody ve formě bobulí jasné korálově červené barvy sbírala Lucie Chaya osobně ve fázi měsíce, kdy je síla této rostiny největší a sušila je při nízké teplotě, tak aby si plody zachovaly co nejvyšší obsah účinných látek. Bobule jeřabiny obsahují polyfenoly účinné proti volným radikálům a proti stárnutí buněk a obsahují také vitamíny A, B1,B2, C a E.

Smil italský (Helicrisum Italicum)

Smil italský obsažený v kosmetice Chaya je sbíraný na pobřežních slunečných svazích východní části Sardinie je obsažený v kosmetice Chaya jako vodní extrakt stimulující růst buněk zodpovědných za produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a jako olejový extrakt s protizánětlivými účinky, podporující hloubkovou penetraci účinných látek.

Účinné látky Elixíru Madre Natura představují: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) komule Davidovy (Buddleia davidii), přezdívé motýlí keř, který pleť rozjasňuje s okamžitým účinkem přetrvávajícím v čase; extrakt z bobuláku (Makrocystis Pyrifera) – hnědé mořské řasy z kalifornského pobřeží, která má účinek přírodního bioliftingu a oleje z rýžových slupek (Oryza sativa oil), který obsahuje Gamma Oryzanol s účinkem přírodního filtru proti UV-A záření, které je příčinou vzniku volných radikálů a tím i stárnutí pleti.

Elixír Madre Natura má jako hlavní přísadu gel z Aloe Vera, která obsahuje polysacharidy s vysokou hydratační schopností. Obsahuje také soubor aktivních látek stimulujících buněčnou činnost a má vysoké regenerační účinky.

Charakteristickou parfemaci Elixíru MADRE NATURA zajišťuje v největší míře přírodní vůně oleje ze smilu italského, kterou vhodně doplňuje vůně směsi těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej ze sicilského citronu (Citrus Limonum essential oil), esenciální olej z brazilského pomeranče ( Citrus Aurantium Dulcis essential oil) a esenciální olej z limetky (Citrus Aurantifolia essential oil).

Způsob použití: Naneste malé množství krému na obličej popř. krk a dekolt a pro lepší vstřebání jej do pleti jemně v masírujte. Možno používat ráno i večer.

 

Hyaluronové sérum 5+

Specifická hydratace všech vrstev pleti (Corneum, Epidermis, Dermis, extracelulární Matrix /ECM = mezibuněčná hmota/) má zcela zásadní význam pro to, aby každá z těchto vrstev mohla optimálním způsobem provádět své fyziologické funkce.

Detailní popis produktu

Specifická hydratace všech vrstev pleti (Corneum, Epidermis, Dermis, extracelulární Matrix /ECM = mezibuněčná hmota/) má zcela zásadní význam pro to, aby každá z těchto vrstev mohla optimálním způsobem provádět své fyziologické funkce. To je možné pouze se čtyřmi různými úrovněmi molekulární hmotnosti kyseliny hyaluronové se čtyřmi různými stupni hloubkové penetrace. Kyselinu hyaluronovou je možné představit si jako vlak, který je rozpojen na menší a menší vagony, které pak dokáží proniknout až do buňky (fibroblastu), kam přinesou svůj náklad. Dochází tak ke stimulaci produkce kyseliny hyaluronové, kterou si lidský organismus dokáže vytvářet sám. Pleť je tak podporována v aktivitě, která je jí vlastní. Průběh tohoto procesu je v séru kyseliny hyaluronové 5+ stimulován a posílen přítomností glykoproteinů získaných ze zázračného kořene korejského červeného ženšenu a stopového prvku organické mědi, která je fyziologickým katalyzátorem biosyntézy keratinu.

Způsob použití: sérum kyseliny hyaluronové 5+ je určeno pro aplikaci na části obličeje, které jsou nejnáchylnější k tvorbě vrásek jako je oblast vedle vnějších koutků očí, kolem úst a mimických vrásek na čele.

 

Energizující krém antiage

Hlavní charakteristikou tohoto krému je obsah meristematického extraktu (extraktu rostlinných kmenových buněk) echinacey (Echinacea Angustidfolia stem extract)

Detailní popis produktu

Receptura energetizujícího výživného krému ANTIAGE z řady přírodní kosmetiky Chaya je velmi originální a inovativní. Hlavní charakteristikou tohoto krému je obsah meristematického extraktu (extraktu rostlinných kmenových buněk) echinacey (Echinacea Angustidfolia stem extract), která se řadí mezi nejúčinnější aktivátory buněčné proliferace (hojného bujení, množení) v souvislosti s produkcí kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové (fibroblastů). Účinky této rostliny se synergicky doplňují s účinky jedinečného energizátoru, působícím uprostřed buňky, který se skládá z carnitine fumarate, sodium pyruvate, succinic acid (kyselina jantarová),citric acid (kyselina citronová), tedy fyziologické aminokyseliny (karnitin), která využívá uvnitř buněk tělesný tuk jako palivo k tvorbě energie. Tento proces je spojený také s tzv. Krebsovým cyklem, který se skládá z organických kyselin (přítomných ve všem ovoci) zajišťujícím pro celý proces dostatek kyslíku.

Dostatečná úroveň povrchové hydratace a příjemného pocitu na dotek (Skin Feel) jsou zajištěny synergií extraktu z hnědé mořské řasy bobuláku (Macrocystis Pyrifera), která má schopnost nasávat vodu jako houba, a e Hydrafeel – 3 , ( Polyglyceryl-3 PCA) získaný z přírodního glycerinu a kyseliny glutamové pocházejících z rostlinných proteinů.

Energetizující výživný krém ANTIAGE je obohacený o olej ze smilu italského (Helichrysum Italicum) pro jeho protizánětlivé a změkčující účinky a o olej z baobabu (Adansonia Digitata seed oil), bohatý na mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6, které fungují jako aktivátory buněčné membrány a skupiny antioxidaačních a antiradikálních látek, znýmých jako přírodní vitamín E (tokoferoly a tokotrienoly).

Příjemnou parfemaci energetizujícího krému ANTIAGE zajišťuje směs těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej z damašské růže absolut (Rosa Damascena flower oil), esenciální olej z egyptského jasmínu absolut (Jasminum Officinale flower oil), esenciální olej ze sicilského citronu (Citrus Limonum essential oil), esenciální olej z brazilského pomeranče (Citrus Aurantium Dulcis essential oil), esenciální olej z limetky (Citrus Aurantifolia essential oil) a esenciální olej ylang-ylang extra super oil (Cananga Odorata flower oil).

Způsob použití: Naneste malé množství krému na obličej popř. krk a dekolt a pro lepší vstřebání jej do pleti jemně v masírujte. Možno používat ráno i večer.

 

Hydratační krém antistress

Receptura hydratačního krému Antristress je zcela přírodní povahy a obsahuje: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) z pupečníku asijského (Centella Asiatica)

Detailní popis produktu

Způsob života moderní civilizace přináší větší blahobyt, ale bohužel také rostoucí znečištění životního prostředí téměř ve všech koutech planety. Pleť představuje přirozenou bariéru organismu a má na starosti také ochranu vnitřních životních funkcí před vlivy vnějšího prostředí. K tomu je třeba zvýšeného obsahu obranných a aktivačních látek (především s hydratačními účinky) jak na povrchu (rohová vrstva), tak v epidermu.

Receptura hydratačního krému Antristress je zcela přírodní povahy a obsahuje: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) z pupečníku asijského (Centella Asiatica), která má reaktivační a ochranné účinky a stejně jako všechny meristematické extrakty působí proti hyaluronidáze - enzymu, který rozkládá a ničí buňky kyseliny hyaluronové v pokožce. V mladém organismu tento proces podporuje obměnu kyseliny hyaluronové, protože ničí staré a vytváří prostor novému. Ve zralém organismu však způsobuje postupné snižování obsahu této kyseliny, protože schopnost buněk (fibroblastů) tuto kyselinu tvořit je s přibývajícím věkem stále menší, což působí pomalou ale systematickou povrchovou i hloubkovou dehydrataci pleti a tím tvorbě vrásek. Snížení aktivity enzymu hyaluronidáza tedy zvýší hydrataci pleti, což je důležité i pro podporu fyziologické obrany obrany pleti ve všech jejích vrstvách.

Udržení vysoké povrchové hydratace pleti je důležité pro tzv. (skinfeel), sametově jemný charakter pleti na dotyk, ale také pro zabránění odpařování vody z povrchu pleti (TEWL = Trans Epidermal Water Loss) a z další vrstvy (epidermu). Kýženého výsledku dosahuje tento krém synergickým účinkem extraktu z hnědé mořské řasy bobuláku (Macrocystis Pyrifera), která má schopnost nasávat vodu jako houba, a Hydrafeel – 3, (Polyglyceryl-3 PCA) získaný z přírodního glycerinu a kyseliny glutamové pocházejících z rostlinných proteinů.

Hydratační krém Antistress je obohacený o olej ze smilu italského (Helichrysum Italicum) pro jeho protizánětlivé a změkčující účinky a o olej z baobabu (Adansonia Digitata seed oil), bohatý na mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6, které fungují v organismu jako aktivátory buněčné membrány a skupiny antioxidačních a antiradikálních látek, známých jako přírodní vitamín E (tokoferoly a tokotrienoly).

Příjemnou parfemaci hydratačního krému ANTISTRESS zajišťuje směs těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej z levandule (Lavandula Angustifolia essential oil) a esenciální olej z pomerančového květu (Citrus Aurantium Dulcis flower oil).

Způsob použití: Naneste malé množství krému na obličej popř. krk a dekolt a pro lepší vstřebání jej do pleti jemně v masírujte. Možno používat ráno i večer.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika Chaya
materiál: kosmetika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: