Hydratační krém antistress modrá

doporučujeme
Neohodnoceno
730 Kč 603 Kč bez DPH
Skladem

Receptura hydratačního krému ANTISTRESS je zcela přírodní povahy a obsahuje: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) z pupečníku asijského (Centella Asiatica)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob života moderní civilizace přináší větší blahobyt, ale bohužel také rostoucí znečištění životního prostředí téměř ve všech koutech planety. Pleť představuje přirozenou bariéru organismu a má na starosti také ochranu vnitřních životních funkcí před vlivy vnějšího prostředí. K tomu je třeba zvýšeného obsahu obranných a aktivačních látek (především s hydratačními účinky) jak na povrchu (rohová vrstva), tak v epidermu.

Receptura hydratačního krému Antristress je zcela přírodní povahy a obsahuje: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) z pupečníku asijského (Centella Asiatica), která má reaktivační a ochranné účinky a stejně jako všechny meristematické extrakty působí proti hyaluronidáze - enzymu, který rozkládá a ničí buňky kyseliny hyaluronové v pokožce. V mladém organismu tento proces podporuje obměnu kyseliny hyaluronové, protože ničí staré a vytváří prostor novému. Ve zralém organismu však způsobuje postupné snižování obsahu této kyseliny, protože schopnost buněk (fibroblastů) tuto kyselinu tvořit je s přibývajícím věkem stále menší, což působí pomalou ale systematickou povrchovou i hloubkovou dehydrataci pleti a tím tvorbě vrásek. Snížení aktivity enzymu hyaluronidáza tedy zvýší hydrataci pleti, což je důležité i pro podporu fyziologické obrany obrany pleti ve všech jejích vrstvách.

 

Udržení vysoké povrchové hydratace pleti je důležité pro tzv. (skinfeel), sametově jemný charakter pleti na dotyk, ale také pro zabránění odpařování vody z povrchu pleti (TEWL = Trans Epidermal Water Loss) a z další vrstvy (epidermu). Kýženého výsledku dosahuje tento krém synergickým účinkem extraktu z hnědé mořské řasy bobuláku (Macrocystis Pyrifera), která má schopnost nasávat vodu jako houba, a Hydrafeel – 3, (Polyglyceryl-3 PCA) získaný z přírodního glycerinu a kyseliny glutamové pocházejících z rostlinných proteinů.

Hydratační krém Antistress je obohacený o olej ze smilu italského (Helichrysum Italicum) pro jeho protizánětlivé a změkčující účinky a o olej z baobabu (Adansonia Digitata seed oil), bohatý na mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6, které fungují v organismu jako aktivátory buněčné membrány a skupiny antioxidačních a antiradikálních látek, známých jako přírodní vitamín E (tokoferoly a tokotrienoly).

Příjemnou parfemaci hydratačního krému ANTISTRESS zajišťuje směs těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej z levandule (Lavandula Angustifolia essential oil) a esenciální olej z pomerančového květu (Citrus Aurantium Dulcis flower oil).

Způsob použití: Naneste malé množství krému na obličej popř. krk a dekolt a pro lepší vstřebání jej do pleti jemně v masírujte. Možno používat ráno i večer.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: