Hyaluronové sérum 5+ fialová 15ml

doporučujeme
Neohodnoceno
1 040 Kč 860 Kč bez DPH
Skladem

Specifická hydratace všech vrstev pleti (Corneum, Epidermis, Dermis, extracelulární Matrix /ECM = mezibuněčná hmota/) má zcela zásadní význam pro to, aby každá z těchto vrstev mohla optimálním způsobem provádět své fyziologické funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifická hydratace všech vrstev pleti (Corneum, Epidermis, Dermis, extracelulární Matrix /ECM = mezibuněčná hmota/) má zcela zásadní význam pro to, aby každá z těchto vrstev mohla optimálním způsobem provádět své fyziologické funkce. To je možné pouze se čtyřmi různými úrovněmi molekulární hmotnosti kyseliny hyaluronové se čtyřmi různými stupni hloubkové penetrace. Kyselinu hyaluronovou je možné představit si jako vlak, který je rozpojen na menší a menší vagony, které pak dokáží proniknout až do buňky (fibroblastu), kam přinesou svůj náklad. Dochází tak ke stimulaci produkce kyseliny hyaluronové, kterou si lidský organismus dokáže vytvářet sám. Pleť je tak podporována v aktivitě, která je jí vlastní. Průběh tohoto procesu je v séru kyseliny hyaluronové 5+ stimulován a posílen přítomností glykoproteinů získaných ze zázračného kořene korejského červeného ženšenu a stopového prvku organické mědi, která je fyziologickým katalyzátorem biosyntézy keratinu.

Způsob použití: sérum kyseliny hyaluronové 5+ je určeno pro aplikaci na části obličeje, které jsou nejnáchylnější k tvorbě vrásek jako je oblast vedle vnějších koutků očí, kolem úst a mimických vrásek na čele.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: