Elixír Madre natura zelená

Kód: 23190700053000
Neohodnoceno
1 040 Kč 860 Kč bez DPH
Skladem

Elixír Madre NATURA je přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elixír Madre NATURA vznikl s myšlenkou vytvořit přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Ingredience jsou zpracovávány pouze přirozenými biologickými a tepelnými procesy. Tím v sobě Elixír Madre Natura ukrývá tajemství zcela přírodní krásy - maximání sílu a účinky všech obsažených přírodních ingrediencí.

Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu. Díky synergii těchto rostlin Elixír Madre Natura hloubkově hydratuje a má účinky zpomalující stárnutí pleti. Poslední výzkumy ukázaly, že díky účinným látkám je možné kombinaci těchto rostlin použít zároveň jako přírodní konzervant.

Jeřabina obecná (Sorbus Aucuparia)

Tuto rostlinu používali již Keltové a považovali ji za posvátný symbol znovuzrození, byla spojena s kultem bohyně života Birgit a její jméno napovídalo, že má tato rostlina zahřívací a oživující účinky. Plody ve formě bobulí jasné korálově červené barvy sbírala Lucie Chaya osobně ve fázi měsíce, kdy je síla této rostiny největší a sušila je při nízké teplotě, tak aby si plody zachovaly co nejvyšší obsah účinných látek. Bobule jeřabiny obsahují polyfenoly účinné proti volným radikálům a proti stárnutí buněk a obsahují také vitamíny A, B1,B2, C a E.

Smil italský (Helicrisum Italicum)

Smil italský obsažený v kosmetice Chaya je sbíraný na pobřežních slunečných svazích východní části Sardinie je obsažený v kosmetice Chaya jako vodní extrakt stimulující růst buněk zodpovědných za produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a jako olejový extrakt s protizánětlivými účinky, podporující hloubkovou penetraci účinných látek.

Účinné látky Elixíru Madre Natura představují: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) komule Davidovy (Buddleia davidii), přezdívé motýlí keř, který pleť rozjasňuje s okamžitým účinkem přetrvávajícím v čase; extrakt z bobuláku (Makrocystis Pyrifera) – hnědé mořské řasy z kalifornského pobřeží, která má účinek přírodního bioliftingu a oleje z rýžových slupek (Oryza sativa oil), který obsahuje Gamma Oryzanol s účinkem přírodního filtru proti UV-A záření, které je příčinou vzniku volných radikálů a tím i stárnutí pleti.

Elixír Madre Natura má jako hlavní přísadu gel z Aloe Vera, která obsahuje polysacharidy s vysokou hydratační schopností. Obsahuje také soubor aktivních látek stimulujících buněčnou činnost a má vysoké regenerační účinky.

Charakteristickou parfemaci Elixíru MADRE NATURA zajišťuje v největší míře přírodní vůně oleje ze smilu italského, kterou vhodně doplňuje vůně směsi těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej ze sicilského citronu (Citrus Limonum essential oil), esenciální olej z brazilského pomeranče ( Citrus Aurantium Dulcis essential oil) a esenciální olej z limetky (Citrus Aurantifolia essential oil).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika Chaya
Barva: Zelená
materiál: kosmetika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: