Elixír Madre natura zelená

doporučujeme
Neohodnoceno
1 040 Kč 860 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elixír Madre NATURA je přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elixír Madre NATURA vznikl s myšlenkou vytvořit přírodní kosmetický produkt bez využití chemické transformace přírodních látek. Ingredience jsou zpracovávány pouze přirozenými biologickými a tepelnými procesy. Tím v sobě Elixír Madre Natura ukrývá tajemství zcela přírodní krásy - maximání sílu a účinky všech obsažených přírodních ingrediencí.

Podstatu Elixíru Madre Natura tvoří synergie dvou rostlin – české jeřabiny a sardinského smilu. Díky synergii těchto rostlin Elixír Madre Natura hloubkově hydratuje a má účinky zpomalující stárnutí pleti. Poslední výzkumy ukázaly, že díky účinným látkám je možné kombinaci těchto rostlin použít zároveň jako přírodní konzervant.

Jeřabina obecná (Sorbus Aucuparia)

Tuto rostlinu používali již Keltové a považovali ji za posvátný symbol znovuzrození, byla spojena s kultem bohyně života Birgit a její jméno napovídalo, že má tato rostlina zahřívací a oživující účinky. Plody ve formě bobulí jasné korálově červené barvy sbírala Lucie Chaya osobně ve fázi měsíce, kdy je síla této rostiny největší a sušila je při nízké teplotě, tak aby si plody zachovaly co nejvyšší obsah účinných látek. Bobule jeřabiny obsahují polyfenoly účinné proti volným radikálům a proti stárnutí buněk a obsahují také vitamíny A, B1,B2, C a E.

Smil italský (Helicrisum Italicum)

Smil italský obsažený v kosmetice Chaya je sbíraný na pobřežních slunečných svazích východní části Sardinie je obsažený v kosmetice Chaya jako vodní extrakt stimulující růst buněk zodpovědných za produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a jako olejový extrakt s protizánětlivými účinky, podporující hloubkovou penetraci účinných látek.

Účinné látky Elixíru Madre Natura představují: meristematický extrakt (extrakt z rostlinných kmenových buňek) komule Davidovy (Buddleia davidii) - přezdívané motýlí keř, který pleť rozjasňuje s okamžitým účinkem přetrvávajícím v čase; extrakt z bobuláku (Makrocystis Pyrifera) – hnědé mořské řasy z kalifornského pobřeží, která má účinek přírodního bioliftingu a oleje z rýžových slupek (Oryza sativa oil), který obsahuje Gamma Oryzanol s účinkem přírodního filtru proti UV-A záření, které je příčinou vzniku volných radikálů a tím i stárnutí pleti.

Elixír Madre Natura má jako hlavní přísadu gel z Aloe Vera, která obsahuje polysacharidy s vysokou hydratační schopností. Obsahuje také soubor aktivních látek stimulujících buněčnou činnost a má vysoké regenerační účinky.

Charakteristickou parfemaci Elixíru MADRE NATURA zajišťuje v největší míře přírodní vůně oleje ze smilu italského, kterou vhodně doplňuje vůně směsi těchto přírodních esenciáních olejů: esenciální olej ze sicilského citronu (Citrus Limonum essential oil), esenciální olej z brazilského pomeranče ( Citrus Aurantium Dulcis essential oil) a esenciální olej z limetky (Citrus Aurantifolia essential oil).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika Chaya
Barva: Zelená
materiál: kosmetika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: