Kurandera

doporučujeme
Neohodnoceno
349 Kč –14 %
Kurandera
349 Kč –14 % 299 Kč 299 Kč bez DPH
Skladem

Autor: Hernán Huarache Mamani

Překlad: Lucie Chaya Chvojková

Vydavatel: Vydavatelství MOTTO

Žánr: osobnostní rozvoj, román pro ženy  Počet stran: 312 stran, Formát: 130x200 mm - vázaná s laminovaným potahem a přebalem Jazyk vydání: čeština Datum vydání: 7.5.2012 Doporučeno od: 18 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle dávné andské tradice v sobě mají ženy neobyčejnou energii, která je schopna vnést do světa rovnováhu a mír. Příběh peruánské dívky Kantu ukazuje, že každý člověk v sobě může nalézt sílu změnit svůj osud. 
Kantu je mladá, krásná a cílevědomá dívka se spoustou zájmů. Žije v Cuzcu, peruánském městě, které bylo kdysi metropolí inckého království. O dávné andské tradice, učení Pachamamy a schopnosti kuranderů – přírodních léčitelů a šamanů v jedné osobě – se nikdy nezajímala.
Nečekaná událost však převrátí její život vzhůru nohama a Kantu je vystavena střetu s realitou, která je pro ni nepochopitelná. Když překoná svůj odmítavý postoj a strach z nových obzorů, začne se s pomocí kuranderů seznamovat s hlubokým dávným učením a vydá se na cestu, jež ji zavede až k objevení své obrovské vnitřní energie. Její životní příběh, který je příběhem lásky, zklamání, každodenních starostí i velkých snů, si získá vaše srdce. Ukazuje, že je možné nalézt ve svém nitru dostatek síly, odvahy a vůle k tomu, aby člověk ovlivnil svůj osud a proměnil každou bolest, osamělost a smutek v radost, přátelství a pocit naplnění. Učí nás, že je třeba rozbít klece, které nás vězní, naučit se létat a znovu nalézt ztracenou harmonii.

Protože toto jsou stránky překladatelky knihy, máte možnost získat knihu s jejím osobním věnováním. Jméno osoby, které má být kniha věnována, napište do poznámky při objednání knihy. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: