Stříbrný přívěšek Strom života s milenci

Neohodnoceno
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem
ryzost
váha cca g.:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Stříbrný amulet Strom života s milenci. 

Průměr: 25 mm

Strom života s milenci znázorňuje lásku a úctu k druhým i k sobě. Tento strom života ti pomůže najít lásku tvého života.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříbrný amulet se symbolem Stromu života a s postavami milenců má kořeny v mnoha různých kulturách a tradicích po celém světě. Strom života může být interpretován různými způsoby, ale v zásadě se jedná o symbol spojený se stvořením, růstem a nesmrtelností.

Jako symbol stvoření Strom života zobrazuje sílu a energii, která umožňuje život vzniknout a rozvíjet se. Strom života se také často spojuje s představou rodiny, spojení s předky a kmenem, ze kterého pocházíme. Strom může mít mnoho větví, ale všechny jsou spojeny s jedním kořenem, který zastupuje jednotu a souvislost všeho živého.

Vzhledem k tomu, že Strom života představuje nesmrtelnost, může být považován za symbol věčnosti a dlouhého života. Nosit stříbrný amulet se symbolem Stromu života může dodat energii a sílu a pomoci udržet zdraví. V mnoha kulturách se věří, že nosení amuletů a talismanů může poskytnout ochranu a dobré zdraví.

Celkově tedy může být stříbrný amulet se symbolem Stromu života považován za symbol věčného života a růstu, spojení s předky a rodinou, a také jako amulet, který dodává energii a zdraví nositeli i jeho blízkým.

Doplňkové parametry

Kategorie: Amulety a přívěšky
ryzost: 925/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: